Imię i naziwsko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Wolontariat

  1. pl
  2. ru
  3. en
E-mail
Telefon
Pytanie
send
send
Question send - thank you
Please fill all the required fields

adzwoń do nas:

+48 123 123 123

 

E-mail:

mwrsport@googlemail.com

Nie musisz się ścigać się, aby wziąć udział! Chcesz otrzymać koszulkę zawodów i poznać nowych ludzi?

 

Dzięki ponad 25-letniem doświadczeniu w sporcie wiemy, że poziom zaangażowania osób pomagających w organizacji zawodów jest wyznacznikiem czy zawody są udane czy nie.

 

Zawsze staramy się poszerzyć nasz zespół entuzjastycznych, przyjaznych i godnych zaufania ludzi, aby zapewnić przyjazną, ale profesjonalną atmosferę naszych zawodów.

 

Jeśli jest to coś, co Cię interesuje, chcielibyśmy, abyś do nas dołączył!

 

Niezależnie od tego, czy chcesz być wolontariuszem na jednym konkretnym wyścigu, czy na wielu imprezach, niezależnie ile czasu możesz poświęcić, będziesz doceniony i także staniesz się integralną częścią wspaniałego przedsięwzięcia!

 

Nasi fantastyczni wolontariusze tworzą bezpieczne i przyjemne środowisko, w którym sportowcy mogą rywalizować, a jednocześnie dobrze się bawić!

 

Rzucamy Tobie wyzwanie, abyś spędził jeden dzień jak wolontariusz. Poczucie spełnienia, które pojawia się po zawodach, jest częścią czegoś, co jest naprawdę cenione przez sportowców.

 

Nie zapominaj, że jesteśmy zespołem. Jesteśmy dumni z poczucia koleżeństwa, które powstaje podczas pracy nad naszymi imprezami, a Ty możesz mieć zagwarantowane, że spotkasz wielu ciekawych i podobnie myślących ludzi!

 

Jakie zadania mają wolontariusze podczas naszych imprez?

 

Wolontariusze dbają o bezpieczeństwo na trasie zawodów, podają napoje zawodnikom oraz w wszelaki sposób pomagają przy organizacji zawodów.

 

Każdy wolontariusz otrzyma darmową koszulkę oraz posiłek po zawodach.

 

Czekamy na wiadomość od Ciebie i dziękujemy za pomoc w zapewnieniu bezpieczeństwa zawodnikom i współtworzeniu sukcesu naszej imprezy.

 

 

 

 

MWR Sport Ltd 2018. All Rights Reserved