Zorganizujemy dla Ciebie zawody

  1. pl
  2. ru
  3. en
E-mail
Telefon
Pytanie
send
send
Question send - thank you
Please fill all the required fields

adzwoń do nas:

+48 123 123 123

 

E-mail:

mwrsport@googlemail.com

Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sporcie zespół MWR Sport Ltd uruchomił "Zawody a 100%".
 
Jest to pakiet do zarządzania zawodami oparty na konsultacjach, który ma pomóc w rozwoju imprez multisportowych w Polsce. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji zawodów pływackich, aquathlonowych oraz triathlonowych.
 
Dzięki ugruntowanemu zapleczu i zrozumieniu działań logistycznych i promocyjnych wymaganych do zapewnienia powodzenia różnego rodzaju zawodów lokalnych i krajowych, zespół MWR Sport Ltd jest teraz w stanie dzielić się swoim bogactwem wiedzy z innymi podmiotami.
 
Jesteśmy specjalistami w dostarczaniu usług zarządzania imprezami klubom, władzom lokalnym i przedsiębiorstwom komercyjnym, które chcą zorganizować imprezę sportową, zespół MWR Sport Ltd może zapewnić konkretne wskazówki od zespołu wyspecjalizowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zawodami sportowymi.
 
Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące swoich zawodów, skontaktuj się z nami za pomocą naszej strony kontaktowej. Podaj krótkie szczegóły, takie jak proponowane daty, miejsce, potencjalna liczba uczestników oraz pomoc, jakiej potrzebujesz.
 
Zapraszamy

 

 

unsplash-image

 

MWR Sport Ltd 2018. All Rights Reserved