Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sporcie zespół MCL Sport uruchomił "Zawody a 100%".
 
Jest to pakiet do zarządzania zawodami oparty na konsultacjach, który ma pomóc w rozwoju imprez multisportowych w Polsce. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji zawodów pływackich, aquathlonowych oraz triathlonowych.
 
Dzięki ugruntowanemu zapleczu i zrozumieniu działań logistycznych i promocyjnych wymaganych do zapewnienia powodzenia różnego rodzaju zawodów lokalnych i krajowych, zespół MWR Sport Ltd jest teraz w stanie dzielić się swoim bogactwem wiedzy z innymi podmiotami.
 
Jesteśmy specjalistami w dostarczaniu usług zarządzania imprezami klubom, władzom lokalnym i przedsiębiorstwom komercyjnym, które chcą zorganizować imprezę sportową, zespół MWR Sport Ltd może zapewnić konkretne wskazówki od zespołu wyspecjalizowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zawodami sportowymi.
 
Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące swoich zawodów, skontaktuj się z nami za pomocą naszej strony kontaktowej. Podaj krótkie szczegóły, takie jak proponowane daty, miejsce, potencjalna liczba uczestników oraz pomoc, jakiej potrzebujesz.
 
Zapraszamy

Zorganizujemy dla Ciebie zawody

 

MCL Sport 2018. All Rights Reserved

 

 

 

MCL Sport

ul. Anny Jagiellonki 13/14

80-034 Gdańsk

NIP 7411366605

 

e-mail: 

 

leszczynski.mcl@gmail.com

 

 

 

facebook:

 

m.me/MCLSport

 

 

Nasze zawody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wolontariat

 

Współpraca

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

E-mail
Telefon
Pytanie
send
send
Question send - thank you
Please fill all the required fields
  1. pl
  2. ru
  3. en