MCL Sport 2018. All Rights Reserved

 

 

 

MCL Sport

ul. Anny Jagiellonki 13/14

80-034 Gdańsk

NIP 7411366605

 

e-mail: 

 

leszczynski.mcl@gmail.com

 

 

 

facebook:

 

m.me/MCLSport

 

 

Nasze zawody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wolontariat

 

Współpraca

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sporcie zespół MCL Sport uruchomił "Zawody a 100%".
 
Jest to pakiet do zarządzania zawodami oparty na konsultacjach, który ma pomóc w rozwoju imprez multisportowych w Polsce. Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji zawodów pływackich, aquathlonowych oraz triathlonowych.
 
Dzięki ugruntowanemu zapleczu i zrozumieniu działań logistycznych i promocyjnych wymaganych do zapewnienia powodzenia różnego rodzaju zawodów lokalnych i krajowych, zespół MWR Sport Ltd jest teraz w stanie dzielić się swoim bogactwem wiedzy z innymi podmiotami.
 
Jesteśmy specjalistami w dostarczaniu usług zarządzania imprezami klubom, władzom lokalnym i przedsiębiorstwom komercyjnym, które chcą zorganizować imprezę sportową, zespół MWR Sport Ltd może zapewnić konkretne wskazówki od zespołu wyspecjalizowanych ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu zawodami sportowymi.
 
Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje dotyczące swoich zawodów, skontaktuj się z nami za pomocą naszej strony kontaktowej. Podaj krótkie szczegóły, takie jak proponowane daty, miejsce, potencjalna liczba uczestników oraz pomoc, jakiej potrzebujesz.
 
Zapraszamy

Zorganizujemy dla Ciebie zawody

E-mail
Telefon
Pytanie
send
send
Question send - thank you
Please fill all the required fields
  1. pl
  2. ru
  3. en